קידום בגוגל חינם

מן הרגע שהאתר שלכם עלה לאוויר, יהיה עליכם לעשות את המרב על מנת לקדמו ברשת ובגוגל. קידום בגוגל יכול גם לעלות כסף. כאשר מדובר בקידום ממומן, בעל האתר משלם פר הקלקה, אולם, קיים גם קידום בגוגל חינם, כאשר הכוונה היא לקידום האורגני.

מהם הכללים העיקריים?
קידום בגוגל חינם, מטרתו היא להביא לידי כך שהאתר שלכם יקבל דירוג גבוה יותר, ויזכה לכמה שיותר חשיפה ברשת. על מנת שגוגל ימקם אתכם במיקום גבוה, יש לדאוג לכך שכל האינפורמציה הנמצאת באתר שלכם תהיה רלוונטית לתחום בו הוא עוסק, ובדרך זו גדלים הסיכויים שגוגל יאנדקס את כל המידע הנוגע לאתרכם.

SEO
על פי קידום בגוגל מדריך, יש כמה דברים חשובים לעשות על מנת לקדם את האתר בחינם בגוגל. אופטימיזציה חייבת להיות תקפה לכל דפי האתר ולא רק לאחד מהם. כאשר הגולשים יגיעו לדפים השונים באתר באמצעות חיפוש מילות מפתח רלוונטיות, מילת המפתח הרלוונטית לדף הבית, תהיה שונה מזו של הדפים האחרים. אמנם זהו הליך שאורך זמן, אולם הוא אפקטיבי מאין כמותו לשם קידום בגוגל חינם.

על הקידום האורגני
קידום בגוגל חינם, נעשה גם באמצעות שיטת הקידום האורגני. על פי קידום בגוגל מדריך, ניתן ללמוד כיצד מקדמים אתרים בצורה טבעית ואורגנית כך שיתמזגו על הצד הטוב ביותר בדפי תוצאות החיפוש של גוגל. כל חברה לקידום אתרים תסביר לכם, שגם לקידום הממומן אשר עולה כסף יש יתרונות וגם לקידום אורגני יתרונות משלו, אולם בכל הקשור לטווח הארוך, הקידום האורגני מגלה עליונות. עם זאת המלאכה מורכבת יותר.

אתר ידידותי למשתמש
על פי קידום בגוגל מדריך, חשוב מאוד ליצור אתר שיהיה ידידותי למשתמש, נוח וקל לניווט בין הדפים השונים. לכן, כדאי מאוד לייעל את מבנהו של האתר, להכניס בו קישורים הן פנימיים והן חיצוניים. בנוסף, על מנת לקדמו בדרך יעילה ואפקטיבית, חשוב מאוד לעדכנו מידי כמה זמן, להכניס תכנים חדשים ורלוונטיים, כולל תמונות וסרטוני וידאו, בגדי שהאתר יספק ערך מוסף לגולש.

1 Comment

 1. ערב טוב,
  לשירותי קידום אתרים seo אתם מוזמנים לפנות אל חברה מקצועית
  בשם analogic שהם הכי מבינים בקידום ושיווק אתרים עסקיים.
  היה לנו חשוב לדאוג לכך שיהיו כמה שיותר אנשים שיוכלו להגיע
  לחנות האינטרנטית שלנו יותר בקלות ולכן פנינו אליהם וקיבלנו
  מהם שירות מעולה. כנסו לקישור.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.