אופיס 2010 לעסקים

חברות שונות מציעות לכם את חבילות יישומי אופיס 2010 לעסקים במחירים נוחים המותאמים לבעלי עסקים קטנים וגדולים כאחד.

מהו אופיס 2010 לעסקים?

כאשר הוציאה חברת מייקרוסופט את גרסת אופיס החדשה שלה, גרסת 2010, היא הוציאה עבורה 7 מהדורות שונות, כאשר רק 2 מתוכן מיועדות לעסקים. הצמצום במספר המהדורות של אופיס 2010 לעסקים נעשה בכוונה תחילה, על מנת להקל על בעלי העסקים את ההתלבטות לנוכח המבחר, איזו מהדורה תהיה הטובה בשבילם ביותר, וחוסכת לבעלי העסקים רכישה של חבילות גדולות מידי הן אמנם מרשימות, אך לא בהכרח יעילות לעסק. בחברות שונות תוכלו למצוא את הגרסה העדכנית של אופיס 2010 לעסקים, לכל עסק המעוניין להשתדרג ולהתקדם מתוכנות אופיס הישנות יותר שבמשרד.

מי צריך אופיס 2010 לעסקים?

מי שברשותו אופיס 2003, מומלץ לו מאד להשתדרג לתוכנות אופיס 2010. גרסאות אופיס השתנו והשתפרו מאד מאז אופיס 2003, והתמיכה הטכנית של אופיס לגרסת 2003 כבר איננה יעילה כבעבר, ולא זאת בלבד, אלא שקבצים מגרסאות חדשות לא יפעלו היטב בגרסת 2003. לעומת זאת, מי שברשותו אופיס 2007 אינו חייב לשדרג. עסקים שיש להם אופיס 2007 צריכים לבחון את השדרוגים של אופיס 2010 לעסקים ולבדוק האם הם יכולים להועיל להם בעסק.

השינויים באופיס 2010

מייקרוסופט הכניסה שינויים, שיפורים ותוספות רבות לגרסת אופיס 2010. השינוי העיקרי הוא המעבר לנפח זיכרון גדול יותר, 64 ביט – בניגוד ל-32 ביט בגרסאות הקודמות. בגרסת 2010 נוספו שיפורים ותוספות קטנות בתוכנות, כמו למשל יישום sparklines בתוכנת אקסל, המאפשר תצוגה של עמודות וגרפים על פי הנתונים שבצידם, או שיפור התפקוד בתצוגת backstage בתוכנות השונות. בנוסף, נוספו לחבילת תוכנות אופיס גרסת 2010 מוצרים שונים המאפשרים תקשורת מקוונת ושימוש בקבצים של אופיס גם דרך הדפדפנים והרשת, מכל מחשב שהוא, לדוגמא: Lync Online מאפשר שיחות שמע ווידאו בין מחשבים, וכן שירות הודעות מיידיות. Office Web Apps מאפשר שיתוף של קבצי אופיס ברשת, תצוגה שלהם ועבודה עליהם מתוך דפדפן האינטרנט, ועוד תוכנות נוספות המאפשרות סוגים שונים של שיתופי קבצים.

2 Comments

 1. היי לכולכם,
  במידה ואתם מבררים על פרסום בגוגל, אני ממליץ לכם
  בחום לפנות לחברה המובילה בענף 'High Web' שתשמח
  להעניק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר, להסביר ולייעץ
  לכם בתחום מא' ועד ת'. ליצירת קשר הקליקו על הלינק.

 2. היי לכולם,
  ישנם כמה חברות קידום אתרים בגוגל, אך כדי לדעת למי הכי טוב לפנות
  כדי לקבל את מיטב שירותי הקידום בגוגל, אתם מוזמנים לפנות אל חברת
  analogic ולקבל את התוצאות הכי טובות שיביאו לכם הרבה יותר לקוחות
  מבעבר שיביא להצלחת העסק שלכם. למידע נוסף כנסו לקישור.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.